START
 NISSENS
 PRODUKTY
   Produkty Samochodowe
    Chłodnice cieczy
    Kondensery
    Intercoolery
    Chłodnice Oleju
    Sprężarki klimatyzacji
    Sprzęgła wentylatorów
    Dmuchawy kabinowe
    Klimatyzacje Samochodowe
    Osuszacze
    Parowniki
    Nagrzewnice
    Wentylatory
    Rdzenie Chłodnic
    Produkty First Fit
    Spare Part Box
   Produkty Przemysłowe
   Instrukcje, porady
 DYSTRYBUCJA
 KATALOGI
 NOWOŚCI
 KONTAKT
Certyfikat Q1 dla Nissens


Tak. Teraz dzięki produktom Nissens „First Fit” możesz zaoszczędzić nie tylko pieniądze ale i czas potrzebny na montaż chłodnicy!

Czy pamiętasz ile czasu potrzebujesz na wykonanie tej prostej czynności ? Teoretycznie niewiele, jeśli masz do czynienia z typowym autem naprawianym do tej pory przez normalny warsztat. Bardzo często okazuje się jednak, że po demontażu starej chłodnicy zaczyna brakować Ci tych wszystkich małych detali, których ktoś ostatnio zapomniał założyć lub które najzwyczajniej zostały uszkodzone.

Uszczelki, spinki, śrubki, nakrętki, bolce podkładki czy korki – tego wszystkiego potrzeba aby poprawnie zamontować nową chłodnice w samochodzie. Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość – od dziś nie będziesz spędzał już czasu na poszukiwanie tych wszystkich drobnych części. Nie będziesz też musiał martwić się ich dodatkowym zakupem. Nowy system produktów Nissens oznaczony „First Fit” ułatwi Ci pracę.

Co to jest „First Fit” ?

„First Fit” to oznaczenie grupy produktów Nissens, które nadają się do natychmiastowego montażu w samochodzie. Oczywiście w kartonie znajdziesz tę samą, wysokiej jakości, doskonałą chłodnice Nissens, ale  dodatkowo, w zależności od modelu auta, dołączyliśmy do niej wszystkie części niezbędne do bezproblemowego montażu. Oznacza to, że zamawianie dodatkowych korków, śrubek czy uszczelek nie będzie Ci już potrzebne. Wystarczy, że otworzysz pudełko, w którym znajdziesz wszystko to co niezbędne w danym modelu samochodu. „First Fit” został stworzony z myślą o tym aby ułatwić Tobie pracę, oszczędzić Twój czas i pieniądze. Dodatkowo, niektóre z chłodnic oznaczanych w ten sposób pasują do kilku modeli różnych aut.

 


Jak znaleźć produkty „First Fit”

Wystarczy uruchomić lub otworzyć jeden z katalogów Nissens. Wszystkie produkty „First Fit” w katalogach elektronicznych, w sekcji „informacja o produkcie”, w polu „notatka” posiadają specjalną adnotację. Dodatkowo, chłodnice „First Fit” w najnowszych drukowanych katalogach oznaczone są specjalnym logo, które prezentujemy obok.

 
   

 
  „First Fit” – po prostu otwórz karton i zamontuj chłodnicę!

 

Wydrukuj

                                                                                                                       
 

InfoSerwis - oprogramowanie sklepu internetowego
telefonia internetowa |   |   |  import chiny |  bilard |  hłodnice